Гнутий двоступеневий профіль забезпечує щільне прилягання дверного полотна до короба, завдяки чому досягається високий рівень тепло та шумоізоляції.
Товщина коробу складає 100 мм

Дверне полотно виготовляється з металу 1,5 мм товщиною та укомплектовано двома МДФ накладками товщиною 16 та 10 мм, що надає необхідний рівень тепло- та звукоізоляції.
В конструкції дверей застосовують 3 горизонтальні ребра жорсткості, що забезпечує міцність двері. Утеплення полотна та коробу здійснюється мінватою.
Товщина полотна складає 90 мм, це рекомендована товщина, як для будинків, так і для квартирного застосування.

Для даної моделі використовується квадратна фурнітура чорного кольору, а також комплект броненакладок в чорному матовому кольорі. Дана фурнітура виготовлена з високоякісних матеріалів і чудово підійде під обрані малюнки

Нижній циліндровий замок Кале 252, від турецького виробника, який відмінно зарекомендував себе не тільки на території СНД, але і по всій Європі.
Замок оснащений комплектом з 5 ключів, яких вистачить для більшості сімей. Замок закривається на 3 обороту, ригеля входять в короб на 3 см, а їх діаметр становить 1,5 см. Це досить міцний замок для свого цінового класу

Головною відмінністю верхнього замку є те, що на відміну від нижнього, він не має змінного циліндра. Сувальдний замок з "ключем метеликом" має більшу кількість комбінацій на "підбір" і надійно захищений від вибивання і фізичного злому

Полотно дверей обшите МДФ накладками накладки в колір двері. Це додасть додатковий декор ваших дверей й інтер'єру

3 петлі c кулькою всередині. Даний вид петель забезпечує надійний захист двері від провисання і легке відкривання дверей. Відповідно до сертифіката СЄ, дані петлі забезпечують до 250 000 відкриттів. А це практично довічна гарантія на петлі.

Регулятор притвору за допомогою якого можна налаштовувати щільність прилягання полотна до короба, що забезпечує легке закривання дверей. Він дозволяє зберігати високу герметичність дверей протягом усього терміну служби.

На дверях сегменту CLASSIC лиштва кріпиться без видимих отворів ззовні, що надає більш естетичного зовнішнього виду

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ABWEHR |
| Пользовательские характеристики | |
| * | В звязку з постійним покращенням продукції, виробник може вносити зміни до комплектації та характеристик дверей |
| Payment/Delivery | Предоплата 50%. |
| Vendor code | 251 |
| Вид | Вхідні в квартиру |
| Дополнительный декор | Декоративне скло |
| Замки | Верхній сувальдний Kale 257 та нижній циліндровий Kale 252 |
| Количество петель | 3 шт. |
| Кількість антизрізів | 2 шт. |
| Наповнення полотна | Мінеральна вата |
| Нічник | Встановлено |
| Поріг | Сталевий поріг |
| Регулятор притвору | Двері укомплектовані регулятором притвору, який дозволяє регулювати щільність прилягання дверного полотна до коробу |
| Розмір дверей | 860/960х2050 мм |
| Сегмент | Classic |
| Серцевина | Kale, 5 ключів |
| Теплоизоляция | Висока |
| Тип дверей | Глухі двері |
| Тип дизайну | CLASSICA |
| Тип коробу | Гнутий двоступеневий профіль |
| Тип пропозиції | Складська програма |
| Тип фасону | МДФ-МДФ |
| Товщина коробу | 100 мм |
| Товщина металу на полотні | 1,5 мм |
| Товщина накладок | 16 мм зовні та 10 мм всередині |
| Толщина полотна | 90 мм |
| Торець дверного полотна | Декоративний молдинг обклеєний ПВХ плівкою в колір полотна |
| Утеплення дверного коробу | Короб вхідних дверей утеплено мінеральною ватою |
| Фурнітура | Квадратна чорна фурнітура Vortex або аналог |
| Цвет | Дуб Табак + Біла |
| Ціновий сегмент | Середній сегмент |
| Шумоізоляція | Висока, 44 дБ |